Ana sayfa English
Neden www.mylifediyet.com?

Çünkü sağlıklı ve dengeli beslenme ile hastalıklardan korunmak, hem ucuz hem daha kolay. İnsanın en temel ihtiyacı olan beslenme olmadığı zaman, yaşam da duruyor. Hala dünyada açlıktan ölen insanlar var oldukça, sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemine, www.mylifediyet.com’la dikkat çekmek istiyoruz.

Çünkü doğumdan ölüme kadar yaşam kalitemizi, beslenme belirliyor. Gözlerimizi dünyaya açtığımız ilk andan itibaren anne sütü ile başlayan beslenme serüvenimiz, ölene kadar devam ediyor. Bu süreç içinde nasıl beslendiğimiz, bizim ne kadar sağlıklı bir birey olacağımızı belirliyor. Bundan dolayı tüm insanlığın gerek bedensel, gerek ruhsal, gerekse fiziksel sağlığını www.mylifediyet.com’da yer alan bilgilerle güvence altına almasını istiyoruz.

Çünkü kimi zaman çevresel, kimi zaman genetik, kimi zamansa metabolik faktörlerin etkisiyle oluşan çeşitli hastalıkların tedavisine, destek tedavi olarak sağlıklı ve dengeli beslenmeyi savunan www.mylifediyet.com’la katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.

Son olarak www.mylifediyet.com olarak biz de, Horasanlı Razi’nin felsefesine tümüyle katılıyoruz.

“Hastana önce diyetle, sonra tek ilaçla, mecbur kalırsan iki veya daha fazla ilaçla tedavi et. Diyetle iyi olacak hastaya ilaç verme!”

Horasanlı Razi (865-925)


Geri
Aydan Atasoy
Beslenme ve Diyet Uzmanı

http://www.mylifediyet.com

  • Currently 2,7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2,7 / 5 yıldız (1052 oy kullanılmış)


 
Hiç diyet uyguladınız mı?