Ana sayfa English
Uzmanınız diyor ki
Merhaba,

Sağlıklı ve dengeli beslenerek, yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen mylifediyet.com, gerek bedensel, gerek ruhsal, gerekse fiziksel sağlığınızı güvence altına almanızı amaçlıyor.

Sitemizde yer alan bütün metinler, sadece bilgilendirmek üzere hazırlandı. Sitemizde, sağlık sorunlarınızı önleyecek, süregelen tedavilerinize destek olacak bilgileri bulabilirsiniz.

Amacımız, sizleri tedavi etmek değil, tedavi sürecinize destek olarak, yaşam kalitenizi artırmanıza katkıda bulunmak. Çünkü hastalıkların tedavisi, her hastanın bulgularına, klinik tablosuna göre uzmanlar tarafından, kişiye özel olarak yapılmalıdır.

Aynı şekilde beslenme tedavisi de, kişinin bütün bilgileri değerlendirildikten ve bazı cihazlarla ölçüm yapıldıktan sonra, kişinin yaşantısına uygun ve yaşam kalitesini artıracak şekilde planlanır. Bu nedenle beslenme planı, üniversitelerin beslenme ve diyetetik mezunları tarafından yapılmalıdır. Konusunda uzman olmayanlar tarafından hazırlanan diyet listeleri, kısa zamanda fayda sağlasa bile, uzun dönemde çeşitli sağlık sorunlarına davetiye çıkartır.

Sizin sağlığınızı önemsiyoruz. Bu nedenle lütfen sitemizi bilgilenmek amacıyla ziyaret edip, ciddi sağlık sorunlarınız için uzmanlara başvurun.

Doğru beslenmeyle, yaşam kalitenizi artıralım!

Sağlıklı günler dileğiyle…


Geri
Aydan Atasoy
Beslenme ve Diyet Uzmanı

http://www.mylifediyet.com

  • Currently 2,9/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2,9 / 5 yıldız (1686 oy kullanılmış) Oy verdiğiniz için teşekkürler


 
Hiç diyet uyguladınız mı?