Ana sayfa English
Sınırlı Sorumluluk Beyanı
Sitemizi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı hususları tamamen kabul etmiş sayılırsınız. Bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir, bazı maddeleri iptal edebilir ya da yeni maddeler koyabiliriz. Yapılacak bu değişiklikler tarafınızdan biliniyor ve kabul ediliyor sayılacaktır. Bu maddelerden birinin veya birkaçının ihlal edilmesi halinde ikaz ya da açıklama yapmaya gerek kalmadan, kullanımınızı kısıtlama veya tamamen sona erdirme hakkımız saklıdır. Bu sitedeki tüm hareket ve işlemlerinizden dolayı kişisel olarak sorumlusunuz. Bu nedenle eylemlerinizden doğacak her türlü zararı tazminle yükümlü olduğunuzu önemle hatırlatırız. Bu beyanın herhangi bir maddesinin ya da bölümünün, idari veya yasal olarak geçersiz sayılması ya da iptal edilmesi diğer hükümleri ve beyanı tümüyle geçersiz kılmaz.
 
Mylife Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi (www.mylifediyet.com ve bağlantılı web siteleri ve girişleri dahil) şirketinin, bağlı olduğu ve katıldığı kuruluşlar ve materyal sağlayıcıların, yürürlükteki hukukun çizdiği sınırlar içinde kullanıcıların karşı karşıya kaldıkları doğrudan, dolaylı, özel, tesadüfi, hukuki, idari, mali, cezai ve sair her türlü zararlardan; hizmetlerden yararlanılmasından ya da yararlanılamamasından; bu hizmetlerin sonuçlarından; her türlü gelir, kar, maliyet kaybından; yetkisiz erişim; kişisel bilgi ve bağlantıların tahrifatından; gönderilen mesajlardan; sitenin performansından; izinsiz olarak kopyalanmasından; hizmetin aslından ve ulaştırılmasından kaynaklanan, ancak burada öngörülmemiş olsa da sonuçta açık bir şekilde zarara sebep olan her türlü durumu da kapsayacak şekilde ve bu zararların kaynağı her ne olursa olsun (sözleşme, ihmal, haksız fiil, hukuk vb.) sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
MYLİFE  şirketinin sunduğu site içeriğinden; sitenin kullanımı sırasında oluşacak teknik vb. arızalardan; sunulan hizmetlere ara veya son verilmesinden, hangi teknik sorundan kaynaklanırsa kaynaklansın, sitedeki özel bilgilerin deşifre olmasından sorumluluk kabul etmez. MYLİFE ., kendisi aracılığı ile siteye bağlanan veya yönlendirilen sitelerin her türlü eylem ve işlemlerinden, verdiği bilgilerden  dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Dolayısıyla kullanıcılar, bu sitelerden  sitesindeki reklam ve hizmetlerden yararlanarak sağladıkları mal ve hizmetlerden doğacak zarar ve sorunlardan (başta Tüketiciyi koruma mevzuatı olmak üzere) MYLİFE’ı sorumlu tutmayacaklarını peşinen kabul ve beyan ederler.
 
Sitedeki bütün tablo, liste, deney ve isimler örnek olarak verilmiştir. Bu bilgilerin yanlış ve eksik yazımından sorumlu olunmadığı gibi; bu bilgilerin doktor ve eczacı teyit ve tavsiyesi olmaksızın uygulanmasından da sorumluluk doğmaz. Bu site tamamıyla Türk Hukukuna tabi olup; uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.
 

Geri
Aydan Atasoy
Beslenme ve Diyet Uzmanı

http://www.mylifediyet.com

  • Currently 2,8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2,8 / 5 yıldız (1736 oy kullanılmış) Oy verdiğiniz için teşekkürler


 
Hiç diyet uyguladınız mı?